BNSAVE LOGO
Prisijungti
DERIOR

Nice vaza-žvakidė , 20x16 cm, j-line

16.50€ 12.38€
-24%
Galioja: 2024-06-20 iki 2024-06-21
Views Šiuo metu nuolaidą žiūri 7 žmonės.
Miestas: Visi miestai
Kategorijos:
Namai ir Buitis / Kita
Įkėlė:
derior
Nebegalioja arba netiksli nuolaida?

Prekės aprašymas

NICE vaza-žvakidė , 20x16 cm, J-LINE Vaza/žvakidė NICE turi storesnio stiklo sieneles, todėl ji yra itin stabili. Jos optimalus dydis leidžia grožėtis ir vienu žiedu, prireikus tilps ir visa puokštė gėlių. Taip pat naudok kaip indą žvakei, o norint išvengti vaško grandymo nuo dugno - pripilk šiek tiek smėlio. Jis sugeria netyčia nutekėjusį vašką ir indą bus lengva išplauti. Skaidraus stiklo vaza/žvakidė  NICE yra universalus ir elegantiškas namų dekoro elementas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Jį galima naudoti kaip vazą gėlėms eksponuoti arba kaip žvakidę, kad būtų sukurta jauki ir kviečianti atmosfera, ar net indas saldumynams, mieloms smulkmenoms. Skaidrus stiklas yra populiarus pasirinkimas šiam tipui, nes leidžia visiškai įvertinti gėlių ar žvakių grožį. Keletas idėjų, kaip NICE panaudoti: vaza: skaidrios stiklo vazos yra tobulos įvairių rūšių gėlėms eksponuoti, nuo paprastų laukinių gėlių iki sudėtingų puokščių. Norėdami sukurti nuostabią gėlių kompoziciją, vazą užpildykite vandeniu ir tada pamerkite gėles. Taip pat galite į vazą įdėti kitų dekoratyvinių elementų, tokių kaip šakos, lapai ar akmenukai. žvakidės: tokio tipo indus galima greitai paversti į žvakides. Norėdami naudoti vazą kaip žvakidę, tiesiog į vazą įdėkite žvakę arba kvepiančią žvakę. Taip pat galite į vazą įdėti kitų dekoratyvinių elementų, tokių kaip smėlis, kriauklės ar karoliukai. Elementus dėliokite atsargiai, kad žvakės liepsna jų neuždegtų. stalo centras: ši stiklo vaza/žvakidė gali būti gražus stalo centras valgomajam stalui, kavos staliukui ar konsolei. Norėdami sukurti stalo centrą, tiesiog padėkite vazą/žvakidę stalo viduryje ir tada apsupkite ją kitais dekoratyviniais elementais, tokiais kaip gėlės, žvakės ar knygos. grupė: skaidraus stiklo vazas/žvakides taip pat galima sugrupuoti, kad būtų sukurta įspūdinga ekspozicija. Norėdami sugrupuoti vazas/žvakides, tiesiog sudėkite jas krūvoje ant stalo ar lentynos, taip sukursite pilnos kolekcijos idėją. Derinkite skirtingų dydžių ir formų vazas/žvakides, kad sukurtumėte dinamiškesnę ekspoziciją. Nesvarbu, kaip nuspręsite panaudoti, skaidraus stiklo vaza/žvakidė yra gražus ir universalus namų dekoro elementas, kuris suteiks elegancijos bet kuriai erdvei.  

Jums skirti atradimai

Loading...

NICE vaza-žvakidė , 20x16 cm, J-LINE nuolaidos ir akcijos

Bnsave nuolaidų paieškos platformoje labai patogiai raskite visas šiuo metu vykstančias, bei galiojančias nuolaidas ir akcijas NICE vaza-žvakidė , 20x16 cm, J-LINE prekių kategorijai. Naudojantis Bnsave pamirškite varginančias ir daug laiko atimančias nuolaidų paieškas, kurios užklumpa norint įsigyti kažką naujo.

Bnsave platformoje lengvai rasite geriausias prekių kainas ir nuolaidas NICE vaza-žvakidė , 20x16 cm, J-LINE prekių kategorijai, taip pat galėsite lengvai palyginti kainas su kituose parduotuvėse esančiomis. Užsimanėte kažko kitko? Bnsave nuolaidų paieškos platformoje galite lengvai rasti akcijas ir nuolaidas taip pat kitoms prekių kategorijoms tokioms kaip: Augintiniams, Drabužiai ir Avalynė, Elektronika ir Technika, Grožio prekės, Maistas ir Gėrimai, Namai ir Buitis, Pramogos ir Kelionės, Vaikams, Nuolaidų kodai, Sportas ir Laisvalaikis, Sveikata, Suaugusiems (n18+), Paslaugos, Statybinės prekės, bei Kita. Tai puiki galimybė ne tik matyti visas šiuo metu vykstančias nuolaidas vienoje vietoje, bet ir sutaupyti nemažai laiko, bei pinigų. Kas gali būti dar geriau nei savo mėgstamas prekes įsigyti už geriausią kainą rinkoje?

Kaip bnsave.lt padeda rasti geriausias NICE vaza-žvakidė , 20x16 cm, J-LINE nuolaidas ir akcijas internete?

Bnsave platformoje yra užsiregistravę pardavėjai, kurie parduoda NICE vaza-žvakidė , 20x16 cm, J-LINE prekių kategorijai arba kitoms kategorijoms priklausančias prekes. Kai pardavėjai paskelbia nuolaidą savo elektroninėje parduotuvėje arba fizinėje parduotuvėje, tuomet ši nuolaida iš karto atsiranda bnsave.lt nuolaidų paieškos platformoje.

Bnsave platforma leidžia patogiai vartotojams atsifiltruoti nuolaidas ir akcijas pagal kategoriją, miestą ir pardavėją (parduotuvę), bei lengvai grupuoti nuolaidas pagal jų populiarumą, didžiausią nuolaidą, naujumą, galiojimo laiką, mažiausią ir didžiausią kainą.

Bnsave platformos tikslas yra padėti žmonėms sutaupyti, o verslams išparduoti prekes, kurios užsiliko sandėlyje neišparduotos.

Gero naudojimosi platforma Jums linki bnsave.lt nuolaidų paieškos platforma!

Savo svetainėje naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naršant mūsų svetainėje, analizuojame srautą, kad užtikrintumėme saugumą ir kokybišką rinkodarą. Norėdami leisti juos naudoti, pasirinkite "Priimti visus". Jei norite sužinoti daugiau apie naudojamus slapukus, perskaitykite mūsų Slapukų politiką.