BNSAVE LOGO
Prisijungti

Kas mes esame?

"Esame visiškai pasiruošę pakeisti pasaulį, padedant žmonėms išmaniai apsipirkti, taip padedant jiems nemažai sutaupyti, verslams auginti pardavimus ir taip prisidėti prie gamtos tausojimo. BNSAVE yra prieinamas visiems, kurie nori prisidėti prie geresnio rytojaus ir išmanesnio apsipirkimo kūrimo!"

BNSAVE - About us - Hero

Mūsų Verslo Filosofija

Esame įsitikinę, kad galime pakeisti pasaulį padedant žmonėms sutaupyti, o verslams iš to uždirbti daugiau, šios idėjos vedami sukūrėme šią unikalią platformą.

Žinome, kad kiekvienas verslas susiduria su kasdiene problema ir nuolatiniu galvos skausmu, nes neišparduoda visų savo užsakytų prekių, todėl patiria gana nemažus nuostolius. Ne visi verslai turi begalę pinigų reklamoms įsigyti, bei joms administruoti, tokiuose platformose, kaip: Google Ads, Facebook Ads ir t.t

Pardavę prekes už mažesnę kainą, galite atgauti bent dalį investuotų pinigų, taip pat padarydami gerą ir savo verslui ir paprastiems žmonėms. Nuolaidų yra tiek daug, bet didžioji dalis jų - lieka nepastebėtos, todėl mūsų pagrindinis tikslas jas apjungti į vieną vartotojui patogią platformą, sutaupydami begalę laiko žmonėms jų ieškant, o verslui sumažinant reklamavimosi kaštus. Laikas yra mūsų brangiausias resursas!

Savo svetainėje naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naršant mūsų svetainėje, analizuojame srautą, kad užtikrintumėme saugumą ir kokybišką rinkodarą. Norėdami leisti juos naudoti, pasirinkite "Priimti visus". Jei norite sužinoti daugiau apie naudojamus slapukus, perskaitykite mūsų Slapukų politiką.