BNSAVE LOGO
Prisijungti

BNSAVE - Nuolaidų paieškos
ir dalinimosi platforma

Tai tarpusavio nuolaidų paieškos ir dalinimosi platforma,
suteikianti galimybę prekes arba paslaugas nusipirkti už geriausią kainą rinkoje.

Nuolaidų dalinimosi bendruomenė, ar gali būti kažkas dar geriau?

Prisijunk prie mūsų ir tapk BNSAVE dalimi!

BNSAVE - How it works?

Kaip naudotis žmonėms?

Sign up

Užsiregistruoti visiškai nieko nekainuoja

Prisijunkite prie mūsų platformos spustelėję mygtuką "Prisijungti" puslapio viršuje, pasirinkdami pageidaujamą registracijos būdą. Tai greita ir paprasta!

Enjoy discounts

Pradėk mėgautis nuolaidomis

Prisijungę prie mūsų platformos, mėgstamiausias nuolaidas galite prisidėti į norų sąrašą ir panaudoti jas iki jų galiojimo pabaigos. BNSAVE ateityje siūlys dar daugiau galimybių sutaupyti, padės planuoti pirkinius bei gausite pranešimus, kada pageidaujamoms prekėms atsiras nuolaida.

Become a BNSAVER!

Tapk BNSAVE'eriu!

Prisijungęs prie platformos tu jau BNSAVE'eris! Jei aptikai puikią nuolaidą internete arba fizinėje parduotuvėje, patalpink ją į mūsų platformą ir padėk kitiems žmonėms taip pat sutaupyti.

Kaip naudotis verslui?

Sign up

Užsiregistruoti visiškai nieko nekainuoja

Prisijunkite prie mūsų platformos spustelėję mygtuką "Prisijungti" puslapio viršuje, pasirinkdami pageidaujamą registracijos būdą. Tai greita ir paprasta!

Create a Business profile

Susikurkite verslo profilį

Po paskyros sukūrimo eikite į "Mano paskyra", pasirinkite, kad esate "Verslas", ir spustelėkite "Išsaugoti". Naujoje "Įmonės informacija" sekcijoje užpildykite reikiamus laukus ir vėl spustelėkite "Išsaugoti". Po 1-2 darbo dienų gausite el. laišką su Jūsų verslo patvirtinimu ir galėsite pradėti naudotis BNSAVE.

Start to sell more!

Pradėkite išparduoti daugiau!

Jūsų prekės užstrigo sandėlyje be dėmesio arba klientai jomis nebesidomi? Neskubėkite leisti milžiniškų pinigų reklamai. Su BNSAVE Business API lengvai importuokite pasiūlymus automatiškai arba rankiniu būdu ir sutaupykite milžiniškoms reklamos išlaidoms.

BNSAVE Mobile Application

BNSAVE mobilioji aplikacija jau greitai!

Užsiregistruokite mūsų platformoje ir būkite pirmieji,
kurie sužinos apie mobiliosios programėlės pasirodymą.

Mobilioji programėlė ne tik suteiks Jums prieigą prie aktualiausių naujienų,
bet ir leis Jums pasinaudoti platformos unikaliomis funkcijomis,
kurios dar labiau padidins Jūsų naudojimosi patogumą.

Savo svetainėje naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naršant mūsų svetainėje, analizuojame srautą, kad užtikrintumėme saugumą ir kokybišką rinkodarą. Norėdami leisti juos naudoti, pasirinkite "Priimti visus". Jei norite sužinoti daugiau apie naudojamus slapukus, perskaitykite mūsų Slapukų politiką.