BNSAVE LOGO
Prisijungti
Warning icon
Nuolaidos galiojimas baigėsi, apačioje rasite jums atrinktas galiojančias nuolaidas panašias į šią.
DERIOR

Wild rose & jasmin kvepianti žvakė, 60 h, ted sparks

24.00€ 18.00€
-25%
Views Šiuo metu nuolaidą žiūri 20 žmonių.
Miestas: Visi miestai
Kategorijos:
Kita
Įkėlė:
derior
Nebegalioja arba netiksli nuolaida?

Prekės aprašymas

WILD ROSE & JASMIN kvepianti žvakė, 60 h, TED SPARKS Šios kvapiosios žvakės pagrindą sudaro romantiškų laukinių rožių ir gaivinančių bei raminančių jazminų aromatas. Medvilninė dagtis, daili dovaninė pakuotė.   PATARIMAS. Kuomet nedegini kvepiančios žvakės patartina ją uždengti stikliniu gaubtu, tokiu būdu jos skleidžiamas aromatas ilgiau ir išraiškingiau pasklis tavo namuose.   DĖMESIO!  Deginant žvakes privalu laikytis šių saugumo taisyklių: Nestatyti žvakių šalia lengvai užsiliepsnojančių daikų. Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Prieš išeinant iš patalpos užgesinti žvakes ir įsitikinti, kad knatas nesmilksta. Laikyti žvakes vaikams ir gyvünams nepasiekiamoje vietoje. Žvakes deginti išvėdintoje, bet be skersvejų patalpoje. Taip galima išvengti nelygaus degimo, suodžių, vaško varvėjimo. Skersvejai pavojingi, nes gali nupusti liepsnos kibirkštį ir sukelti gaisrą. Žvakes deginti ant stabilaus, karščiui atsparaus paviršiaus. Į tirpstantį vašką nemesti nudegusio knato, degtukų ir panašiai. Nedeginti žvakių šalia galinčių užsiliepsnoti daiktų: užuolaidų, kilimo, knygų ir kitų daiktų.Laikyti degančias žvakes toliau nuo judančių  žmonių, kadangi neapdairiai pasilenkus ar papūtus vėjui gali užsidegti drabužiai ar plaukai. Neliesti ir nenešioti degančios žvakės. Neleisti liepsnai siekti indo kraštų - jis gali trūkti. Nedeginti žvakės suskilusiame ar kitaip pažeistame inde. Deginant daugiau nei vieną žvakę, palikti bent 10cm tarpą tarp dviejų žvakių. Dėl karščio nuo vienos žvakės liepsnos gali susidaryti kylančio oro srovė ir šalia esanti žvakė ims nelygiai degti, gali pradèti tirpti kitos žvakės sienelės. Žvakes geriausia užgesinti ne užpučiant, o specialiu gaubtuvėliu, kadangi pučiant vaškas gali išsilieti arba per stipriai paputus galite aptaškyti šalia esančius daiktus.  

Jums skirti atradimai

Loading...

WILD ROSE & JASMIN kvepianti žvakė, 60 h, TED SPARKS nuolaidos ir akcijos

Bnsave nuolaidų paieškos platformoje labai patogiai raskite visas šiuo metu vykstančias, bei galiojančias nuolaidas ir akcijas WILD ROSE & JASMIN kvepianti žvakė, 60 h, TED SPARKS prekių kategorijai. Naudojantis Bnsave pamirškite varginančias ir daug laiko atimančias nuolaidų paieškas, kurios užklumpa norint įsigyti kažką naujo.

Bnsave platformoje lengvai rasite geriausias prekių kainas ir nuolaidas WILD ROSE & JASMIN kvepianti žvakė, 60 h, TED SPARKS prekių kategorijai, taip pat galėsite lengvai palyginti kainas su kituose parduotuvėse esančiomis. Užsimanėte kažko kitko? Bnsave nuolaidų paieškos platformoje galite lengvai rasti akcijas ir nuolaidas taip pat kitoms prekių kategorijoms tokioms kaip: Augintiniams, Drabužiai ir Avalynė, Elektronika ir Technika, Grožio prekės, Maistas ir Gėrimai, Namai ir Buitis, Pramogos ir Kelionės, Vaikams, Nuolaidų kodai, Sportas ir Laisvalaikis, Sveikata, Suaugusiems (n18+), Paslaugos, Statybinės prekės, bei Kita. Tai puiki galimybė ne tik matyti visas šiuo metu vykstančias nuolaidas vienoje vietoje, bet ir sutaupyti nemažai laiko, bei pinigų. Kas gali būti dar geriau nei savo mėgstamas prekes įsigyti už geriausią kainą rinkoje?

Kaip bnsave.lt padeda rasti geriausias WILD ROSE & JASMIN kvepianti žvakė, 60 h, TED SPARKS nuolaidas ir akcijas internete?

Bnsave platformoje yra užsiregistravę pardavėjai, kurie parduoda WILD ROSE & JASMIN kvepianti žvakė, 60 h, TED SPARKS prekių kategorijai arba kitoms kategorijoms priklausančias prekes. Kai pardavėjai paskelbia nuolaidą savo elektroninėje parduotuvėje arba fizinėje parduotuvėje, tuomet ši nuolaida iš karto atsiranda bnsave.lt nuolaidų paieškos platformoje.

Bnsave platforma leidžia patogiai vartotojams atsifiltruoti nuolaidas ir akcijas pagal kategoriją, miestą ir pardavėją (parduotuvę), bei lengvai grupuoti nuolaidas pagal jų populiarumą, didžiausią nuolaidą, naujumą, galiojimo laiką, mažiausią ir didžiausią kainą.

Bnsave platformos tikslas yra padėti žmonėms sutaupyti, o verslams išparduoti prekes, kurios užsiliko sandėlyje neišparduotos.

Gero naudojimosi platforma Jums linki bnsave.lt nuolaidų paieškos platforma!

Savo svetainėje naudojame savo ir trečiųjų šalių slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naršant mūsų svetainėje, analizuojame srautą, kad užtikrintumėme saugumą ir kokybišką rinkodarą. Norėdami leisti juos naudoti, pasirinkite "Priimti visus". Jei norite sužinoti daugiau apie naudojamus slapukus, perskaitykite mūsų Slapukų politiką.